Twilight-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Twiligh RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Гората   Гората I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 7:03 pm

В покрайнините на Волтера имаше гора,обвита в гъста-плътна мъгла.Хорта и не припарваха до нея.Лианите бяха вплетени един към друг,клоните от корените на дърветата, невидими за човешкото око пък се преплитаха по земята.Денем слънчев лъч достига само в средната част на гората,в която има езеро и пролуката светлина между многото корони на дърветата,кара водата да блести.Гората беше несравнимо спокойна,само птичките се чуваха весело да чуроликат около езерото.
ПП:понеже гледам,че ви липсва гората и тичате на разходки при Кълън или Денали,та реших и тук да направя една,за повече удобство..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeСря Фев 03, 2010 10:12 pm

Из гъстите дървета се показах аз...Изках малка разходка,защото ми втръсна да седя вкъщи.Вдишах силно,като усетих ободряващитят и студен въздух.Гората беше влажна и тъмна.Аз минавах измежду дърветата,като с всяка изминала стъпка забързвах.В този момент изскочих от дърветата.Озовах се на едно слънчево място.Лицето и ръцете ми заблестяха,като разперих ръце и цопнах във смразяващата вода на езерото,което блестеше като вълшебно.Започнах да плувам,като стигнах до дъното на езерото.Отворих очи и поогледах наоколо.Когато погледнах нагоре,слънцето заблестя в очите ми и аз ги затворих,като се обърнах с лице към дъното.Започнах да се оглеждам.Изведнъж изплувах нагоре,като скочих.Когато бях на около десет метра над езерото,аз се обърнах и скочих във формата на бомба.Когато изплувах,забелязах присъствието на друг...друго същество...Обърнах се.Лицето ми отново заблестя на диаманти от слънчевата светлина,като измежду дърветата се появи...
Върнете се в началото Go down
Ерика Фост

Ерика Фост


Брой мнения : 8
Join date : 31.01.2010

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 11:19 pm

Фея. Усмихнах се:
- Хей, как си?- момчето ме гледаше учудено:
- Не е костюм, истинска съм! Като теб!- кожата му блестеше като хиляди диаманти:
- Ако искаш мога фа си тръгна!- понечих да отлетя но той ме спря:
- Не, остани!- кимнах и се засмях:
- Виж!- скочих във водата, завъртях се изплувах в такъв вид:
- Ако ти преча кажи, всъщност кръжах наоколо, тярся вампир, да си вижал?- той поклати глава опиянен от красотата ми:
- Хей, не си ли виждал русалка преди!?
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeНед Фев 07, 2010 3:31 pm

Той затвори очи,разтръска глава,и инорира въпросът ѝ.
-За какво ти е вампир?Случайно да не се храниш с такива - каза той съркастично.Изведнъж той изчезна,а на негово място се появи една голяма вълна.Когато тя се огледа,го забеляза на едно дърво.Тогава той попита:
-Коя си ти?От къде си!Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гората
» Гората
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight-RPG :: РПГ :: Волтера-
Идете на: