Twilight-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Twiligh RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коридорите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите   Коридорите I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 4:20 pm

Коридорите към всички стаи и помещения в домът на кралската фамилия бяха студени,с наредени факли по стените. Мрамор,покриваше стълбите и пода.На места към по-главните помещения и по-използваните коридори имаше дълги,кърваво червени килими.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: ...   Коридорите I_icon_minitimeНед Яну 31, 2010 3:31 pm

Всичко беше тихо...Сякаш от хилядолетия никой не беше минавал от тук.Чуваше се единствено и само шумът от огъня,горящ във факлите.Беше мъгливо.Факлите не успяваха да испълнят цялото помещение със светлина.Това правеше мястото още по-зловещо.Изведнъж из всичкият покой се чу затръшване на врата толкова силно,че една от факлите изгасна.Тропотите,които се усилваха със всяка една секунда и се чуваха по мрамора спряха тишината...От дъното на коридора бавно един силует се приближаваше.Изведнъж се изясни,и се разбра,че това беше един от вампирите Волтури...Имаше кафява коса,която стигаше почти до края на врата,а бритонът стигаше до началото на веждите му.Очите му бяха срязващо червени,които караха всеки човек да се страхува.Това беше аз...Алек Волтури.Крачех със малки крачки,но за сметка на това се движех бързо.По лицето ми не се исписваше нищо...Отворих една кафява порта,като влязох във главната зала.Нямаше никой...Тогава се насочих към входната врата.Отворих я и излязох в пълният мрак на града.Навън валеше толкова силно,че дори и за секунди вътре влязоха няколко...по-скоро доста капки дъжд.Тогава аз затръшнах портите на замъка и изчезнах в мрака...
Върнете се в началото Go down
 
Коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight-RPG :: РПГ :: Волтера :: Домът на сем.Волтури-
Идете на: