Twilight-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is Twiligh RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на герой

Go down 
+3
Камерън Брайт
Алек Волтури
Admin
7 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeПет Яну 29, 2010 6:20 pm

Име: /името на героя/
Години: /на колко години е героят ви/
Характер: /с 2-3 реда може и повече да опишете какъв е характера на героя ви/
История: /ето тук вече трябва да са минимум 6 реда/
Вид: /вампир,върколак,човек,добър вампир.За сем.Кълън ние ще решим кой ще са част от това семейство/
Външен вид: /как изглежда героят ви може с снимка или писмено описание може и с двете.Да сложите снимка и да напишете нещо това е вах избор/
Домашен любемец: /ако имате такав/
Талисмани: /ако героят ви ще носи някакви талисмани,медальони и тм подобни дайте тяхна снимка тук или ги опишете с няколко реда/

П.П. - Всеки пуска поста с готовия си герой в тази тема.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Aлек Волтури   Създаване на герой I_icon_minitimeПет Яну 29, 2010 9:51 pm

Създаване на герой Alec-volturi-standx320x480

Име: Алек Волтури

Години: 446. Иначе ме преобразиха когато бях на 12.

Рожден ден: Роден съм на 17.09.1562г. в малко селце в Англия.

Зодия: Дева.

Любим цвят: Синьо.

Родители: Починали са преди много години. Почти не си ги спомням вече.

Братя и сестри: Имам сестра-близначка-Джейн.

Положителни страни: Имам дарба, която е много ценна за вампирското ми семейство. Мога да заглуша чувствата на всички около мен, така те стават напълно безпомощни и са лесна плячка.
Освен това съм любимецът на Аро, със сестра ми сме най-приближените на тримата главни Волтури - Аро, Кай и Маркус.
А и съм по-сдържан, по-спокоен от сестра ми. Може да ми се има доверие, когато Аро или Кай ми възложат някаква задача, винаги я изпълнявам без грешка.
И разбира се-обичайните за вампирите: бързина, сила... (по-бърз съм от сестра ми).

Отрицателни страни: Често позволявам на Джейн да ме командва, просто защото не ми се занимава със спорове. Обикновено съм доста мълчалив и рядко изразявам мнение за каквото и да е.

За диетата ми: Разбира се, храня се с човешка кръв. Въобще не мога да разбера така наречените вампири-вегетарианци, това просто е против законите на природата.

Обичам: Да чета исторически книги. Затова докато Джейн е на мисия, винаги аз се занимавам с библиотеката на Волтури, която се намира в покрайнините на града и е забранена зона за човеци.
Интересувам се и от митология, от митични създания. Знам много за вещиците.
Мога да свиря на цигулка, а от известно време, когато съм свободен, се уча да свиря и на пияно.
Обичам и да ме пращат на мисии, да пътувам...

Мразя: Да ме поучават, да ме сравняват с Джейн и да ме подценяват. Мразя и семейство Калън и най-вече Бела, заради дарбата й, която заличава моята. Не познавам друг, който да може да ми противодейства. Не ми харесват и онези същества, които се навъртат около Форкс и наричат себе си върколаци. Аро обаче ги намира за интересни.
Мразя и съвременната музика. Мразя котки.

Страх ме е от: От нищо не ме е страх, но както казах не понасям котки.

Бих искал: Да продължавам да бъда любимецът на Волтури. Аро да се реши да нападнем семейство Калън и върколаците и да ги унищажим. Да не ни разделят толкова често с Джейн, както напоследък. Да се науча да свиря на пияно.
Аро да ми позволи да се грижа за архивите в библиотеката не само докато Джейн я няма, а целогодишно.
Да срещна полувампир (освен Ренесме). Да открия последните останали истински върколаци и да ги унищожа сам.

Медальонът на Волтури: Това е Медальонът на клана,който всеки носи.Алек предпочита да го носи като пръстен. Създаване на герой 200907291338


Създаване на герой Alec-volturi2320x480


Последната промяна е направена от Алек Волтури на Пет Яну 29, 2010 10:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeПет Яну 29, 2010 9:54 pm

Страхотно! Волтури!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Камерън Брайт

Камерън Брайт


Брой мнения : 28
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 11:57 am

Име: Камерън Джеймс Брайт
http://m.gmgrd.co.uk/res/938.$plit/C_71_article_1019779_image_list_image_list_item_0_image.jpg
Характер: студен безразличен мил единствено с близките си.
Външен вид описание: Къса кестенява коса, червени очи, бледа албанасова кожа, твърда като гранит.
Години: 457 изглежда на 16
Братя и сетри: една изгубена сестра Корнелия:
https://2img.net/r/ihimizer/img394/7255/alnq1uqcayuodzlcazupint.jpg
История: Камерън губи родителите си в пожар през 1576. Със сестра му скачат през прозореца и бягат в гората. Неусетно за него сестра му се блъска в дърво и изгубва съзнание. Той не забелязва това и продължава да тича.
Едва когато пита Корнелия има ли представа къде са разбира че я няма. Връща се там където помни че за последно е била с него, но за съжаление нея я няма. Тогава изненадващо някой го удря силно отзад и той загубва съзнание. Събужда се от силна болка и крещи, но никой него чува. Три дена мъчително се гърчил докато трансформацията приключила. Той постепенно разбира в какво се е превърнал и се заел с твърдото си решение да намери сестра си и въпреки, че 457 години са минали оттогава той продължава да таи надежда че един ден те отново ще са заедно...
Дарби: щит, телепатия и телекинеза(телепатия е четене на мисли, а телекинеза говорене в умовете на хората като така ги убеждаваш да правят каквото поискаш) и има странната дарба, че никой щит на земята не може да спре неговите пихически и физически атаки.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 12:02 pm

Хубав герой. Хмм чудя се дали Кълън или Волтури
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Камерън Брайт

Камерън Брайт


Брой мнения : 28
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 12:03 pm

Аз предпочитам Волтури.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 12:10 pm

Само тук моля да си смениш снимките защото са същите като на Алек!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Джеймс Кълън

Джеймс Кълън


Брой мнения : 15
Join date : 30.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 8:16 pm

Име: Джеймс Кълън
Години: На 154, но изглежда на 17
Характер: Джеймс ненавижда върколаците. Мрази жълтият цвят. Лесно избухва.Не е много сговорлив.Много трудно хлътва по някоя,и ако тя го отреже сърцето му се разбира на парчета,които после трудно се събират . Много е жизнен и трудолюбив. Може да пее и да свири на китара и цигулка.Обича да рисува.

История: Джеймс не помни почти нищо от живота си. В главата му се е запечатил единствено последния му ден като човек. Бил на лов близо до имението на родителите му и вече се било стъмнило. Тогава от тъмнината някой се появил и впил зъби във врата му. Но накрая се смилил и го оставил насред гората почти мъртъв. Както при всички останали, болката била адска. Обаче Джеймс издържал без да крещи много. През първите си години бил нормален вампир. Не знаел друг начин за изхранване, но убиването на невинни хора го тормозело. И когато минавал през някаква гора, му хрумнало да пробва животинска кръв. Не била толкова примамлива като човешката, но все пак била някакъв изход. След около месец, той вече се задоволявал само със животинска кръв и за това влезнал в семейство Кълън.
Вид: Сем. Кълън
Външен вид: Създаване на герой Xavier+Samuel
Дарба: Може да манипулира хората,като ги кара да правят каквото той иска само и единствено със мисълта си.
Домашен любемец: Джеймс има Змия на има Едмералда.
Талисмани: Създаване на герой Cullen_Crest_Necklace_by_Hyo_pon


Последната промяна е направена от Джеймс Кълън на Пон Фев 08, 2010 1:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 8:40 pm

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Розали Кълън

Розали Кълън


Брой мнения : 13
Join date : 31.01.2010
Age : 27
Местожителство : Нейде..............

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeНед Яну 31, 2010 10:06 pm

Име: Rosalie Hale
Години: 76
Характер: Розали е по-скоро суетна и самовлюбена, иска да е човек и да има деца, и е готова да се откаже дори красотата си за това.
История: Розали Лилиан Хейл е родена през 1915г. в Рочестър, Ню Йорк. Загинала е, и е била превърната през 1933г. Биологична дъщеря на банкер, и осиновена дъщеря на Карлайл и Есме Кълън, и осиновена сестра на Алис и Едуард Кълън и Джаспър Уитлок "Хейл". Съпруга на Емет Кълън. Описана е като безумно красива, дори и за вампир, висока и с вълниста, дълга руса коса. Като човек, Розали била истинска хубавица, с класа и очи подобни на виолетки. Ройс Кинг ІІ проявил интерес към нея, и скоро двамата се сгодили. Веднъж Розали отишла на посещение на приятелката си, Вера, към която изпитвала завист заради красивто й дете. Докато се прибирала Розали видяла пияният Ройс и приятелите му. Докато се хвалел с красотата й, тя била пребита, изнасилена и оставена на пътя да умре. Карлайл, който минавал на близо я прибрал у дома и я превърнал във вампир. Три дни по-късно тя убила Ройс и всичките му приятели, без да изпие и капка от кръвта им.
Вид: Семейство Кълън
Външен вид: Дълга руса коса и тъмни очи.
Домашен любемец:Няма
Талисмани: https://media.photobucket.com/image/rosalies%20necklace/alissa121895/51lcUrGC6xL_SL210_.jpg?o=1
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeНед Яну 31, 2010 10:11 pm

Приета от мен,но изчакай мнението и на другите адмиини Wink

Нека е Кълън :Р
Върнете се в началото Go down
Аро Волтури

Аро Волтури


Брой мнения : 10
Join date : 31.01.2010
Age : 28
Местожителство : Бургас

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeНед Яну 31, 2010 10:44 pm

Име: Аро Волтури

Години: незнам, майче някаде към 4 000 години Very Happy

Допълнение:
- Клан - Волтури
- Титла в клана - Създател

Характер: Aрo обикновено се носи в весел разположение и е показал, че да бъде учтив до точката, че са в пълна с лекота дори и най-нежелателен ситуации. Все пак, под тази фасада на оптимистични виене на свят, той е властолюбив и силно манипулативен. Той намира Бела Суон, която има сили да отблъска всички атаки върху нея (в смисъл като тея на Джейн, както във филма ги отблъсква). Той я кани да бъде в Волтури с охрана два пъти по - добра, но след като тя става вампир и двата пъти тя отказва.
Той има власт над всичко и е готов да отиде в какъв период да се осигури статута си, дори ако това означава умъртвяване тези които той обича. Това може да стане ясно, когато той е убил сестра си Didyme с цел да запази Маркъс в Волтурите.

История: Приблизително едно десетилетие, след като се превръща във вампир, Аро също променя сестра си Didyme, с надежда, че тя ще притежава силите като неговите. Въпреки това, тя беше благословена със способността не като полезна за него, с правомощия да правят хората щастливи. Маркъс се влюбва в нея, и тя в него. Въпреки това, Маркъс и Didyme впоследствие се превръщат в недоволни, като участват с увеличаването на организация на Aрo, Волтури. С цел да се предотврати тяхното напускане, Aрo убива Didyme.

Вид: вампир

Външен вид: Създаване на герой 250px-AroFull

Талисмани: Създаване на герой 200907291338


Последната промяна е направена от Аро Волтури на Пон Фев 01, 2010 8:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeНед Яну 31, 2010 11:01 pm

Приет,но преди това те моля да поправиш всички несмислици...явно си превеждал със гугъл...което прави текста безсмислен.Така че го оправи Wink
Върнете се в началото Go down
Аро Волтури

Аро Волтури


Брой мнения : 10
Join date : 31.01.2010
Age : 28
Местожителство : Бургас

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeПон Фев 01, 2010 12:04 am

опа да аз от един сайт я взех нещата може ли ги поправя на английски?
Върнете се в началото Go down
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeПон Фев 01, 2010 9:25 am

Емиии...не.Пише се само на кирилица.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeПон Фев 01, 2010 8:18 pm

И двата са одобрени от мен! Само моля грешките да се поправят!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Ерика Фост

Ерика Фост


Брой мнения : 8
Join date : 31.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeВто Фев 02, 2010 11:00 pm

Име: Ерика Емили Бетина Де ла Фост
Години: 18
Характер: Спокойна, с точна целв живота. Не обича лицемерието, смята оклното за част от нещо цялостно. Не дели, подбира, с вкус. За нея няма разлика между хората. Природно надарена, умствено и с красота. Характера й е обвързан с историята. харесва светлите тонове и сладките неща.
История: Ражда се в богато семейство. (снимка, по-долу) Израства като едниствено дете, обградено с любов и внимание. На дванадесет става фея, тя и няколко нейни приятелки. Постепенно се научава да използва силите си и става висша в нивото на магическите създания. Има спечелнени три рядки медальона, които вамприте искат, за свое благоденствие. Помагала е на много хора. На тринайсет, едва когато почти се е усъвършенствала, се отказва от това, научава нови тайни и получава нови сили. Неуязвима, в няколко области. Владее четири бойни изкуства, има много сили и чете мисли, дори т разтояние. Може да променя вида си.
Вид: фея/човек
Галерия:
Като бебе(маскирана като фея)
на седем
На 14 години (зимен пейзаж)
на 16 годинисега
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeВто Фев 02, 2010 11:03 pm

Аз предлагам Денали. Но иначе си одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Алек Волтури

Алек Волтури


Брой мнения : 44
Join date : 29.01.2010
Местожителство : Волтера, Италия

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeВто Фев 02, 2010 11:04 pm

Приета...хубав герой си си направила Wink
Върнете се в началото Go down
Ерика Фост

Ерика Фост


Брой мнения : 8
Join date : 31.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeВто Фев 02, 2010 11:18 pm

Rolling Eyes Може ли без клан
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 153
Join date : 29.01.2010

Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitimeВто Фев 02, 2010 11:19 pm

Всъщност не може, но ти отиваш при хората Шадоу!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-nmrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Създаване на герой I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на герой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight-RPG :: Форум :: Създаване на Герой-
Идете на: